Break away!

6. dubna 2011 v 0:29 | Lobelie
Ten nadpis byla první věc, co mě napadla (Sturm Und Drang lezou na mozek). Podívejte; je půlnoc. Nevim, co to mám za móresy vždycky psát podobný slinty v noci. Asi mě chytá větší schíza nebo co.
Ach. Poprvý mi začíná dělat trochu problémy škola. Mám další čtyřku z matiky, zejtra a pozejtří předvádíme projekt, kterej jsem včera začala dělat a tejden (!!!) před Bodomákama budou prezentace, přičemž ještě nemám ani fixně vybraný téma. Hm, asi je hodně nápadný dělat prezentaci na téma Chuck Schuldiner, co...
Ha, už úplně vidim, jak mě 20. dubna bude zajímat cokoli jinýho než přibližující se koncert. Ale ne, nebudu si stěžovat. Lidi maj větší problémy než já.
Pomalu dočítám Kingovu Mlhu - finský detektivky došly (nostalgická slza), tudíž není nad návrat k osvědčenému. Perfektní psycho, obzvlášť Obraz smrtky. Nebo Mlékař. That's BRUTAL.
No jo, Brutal... Ještě pořád jsem neobjednala ty lístky, no bezva. Ale do dvou dnů mi maj přijít Sinergy, yes! Sice zatim jenom To Hell And Back, ale ty další dvě by měly dojít co nejdřív. Snad...
Jinak se vám strašně omlouvám, že jsem nenapsala žádnej oslňující a vtipnej článek na 1. dubna například typu "ruším blog". Ha ha, smějte se, parchanti.
Mám v plánu teď někdy napsat recenzi na Relentless, když toho kromě jednoho jedinýho blogu a überšpatný recenze ve Sparku (sorry, ale to se nepovedlo - nějak jsem nepochopila, proč Bodom na recenze vždycky dostává jistá redaktorka, která všude možně ventiluje svoje antipatie k nim. Ale co, třeba jsem jenom zaujatá) nebyl (skoro) žádnej Čech schopen. Budu se snažit bejt kritická, aby teda "true metalheads" neřekli. Bože, odnauč mě prosím být kousavá.
Ach jo. Pořád víc mě sere tahle internetová anonymita a to, že jí trollové a podobný využívaj. Nebudu vykládat o tom, jak za všechno může Facebook etc. etc., jednak tam sama často lezu (nicméně já k tomu mám své důvody, že... ehm) a jednak si to můžete poslechnout od kohokoli jinýho. Ovšem pravdou je, že já vlastně ani na tom podělanym FB svoji fotku nemám, protože si jednoduše nemyslim, že lidi toužej vidět můj ksicht víc, než je bezpodmínečně nutný. Až se jednou dostanu do paralelního vesmíru, kde budu žádaná, krásná a úžasná, tak možná. Dřív těžko.
Můj mobil miluje Tarju. Na náhodný přehrávání je z deseti skladeb vždycky minimálně pět od ní, a že ani v mobilu těch skladeb nemám málo. Neřikám, že mi to vadí.
Takže, už dost kňourání, otřepané sebelítosti a povrchního sebemrskačství, odcházím se zregenerovati. Jo, to mě taky v posledních dnech slušně nasralo; se sestři se tak snažíme o napsání poutavého článku na téma Internetové seznamování a ono se to nejdřív nezveřejní a další TT je navíc vyhlášeno ještě před polednem, aby to člověk nestihnul zveřejnit. Hrůza.
No nic. Stay Metal, pípl. Nos vemos en el infierno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama