Nudáres MegaHu

1. ledna 2011 v 23:42 | Lobelie |  Other shits
Tak tohle už jsem si mam pocit jednou vyplňovala, ale co - je vtipný si pak číst ty starý :D Takže další válka hloupých a ještě hloupějších keců, jenž se snese na vaše hlavy, muhaha :D
A víte, jak to u mě chodí s čárama, hnidopišsky nazývanýma "perex" ;)

1. Máte raději rock nebo metal? Rock je fajn, ale Metal je Život!

2. Nejoblíbenější skupiny: Children of Bodom, Nightwish, Sinergy, Catamenia, Cain's Offering, Warmen, Sonata Arctica, Norther, Moonsorrow, Kylesa, Kylähullut (no, zabte mě :D), Kalmah, Iron Maiden, Inearthed, In Flames, Imperanon, Ensiferum, Eluveitie, DragonForce, Dispatched, Cryptic Wintermoon, Amorphis a tak dál.3. Čím vás zaujaly zrovna tyhle? Že by tim, že něco uměj?

4. Viděli jste některou z nich naživo? Jojo, a jsem na to hrdá!

5. Nejlepší hudebníci podle vás
Zpěv: Marco Hietala, Kristian Ranta, Timo Kotipelto, Serj Tankian, Bon Scott (R.I.P.), Brian Johnson, Tony Kakko, ze screamu pak pochopitelně Alexi Laiho, Chuck Schuldiner, Petri Lindroos, Olli-Jukka Mustonen, Ville Sorvali - pak ze zpěvaček Tarja Turunen, Anette Olzon, Sharon den Adel, Kimberly Goss a Angela Gossow. A určitě jsem na někoho zapomněla.
...Jo a mimochodem, počítaj se backing vokály? :D
Kytara: Alexi Laiho, Roope Latvala, Angus Young, Emppu Vuorinen, Petri Lindroos... a Frank Zappa :D A Riku Hopeakoski, abych nezapomněla ;) Důvod? Je to Týpek s velkym T, zůstal v Catamenii a je to jedinej finskej hudebník, na kterýho mam kontakt (a jedinej, kterej mi odepisuje, mimochodem) :D
Basovka: pro změnu Marco (abych byla originální :D) a pochopitelně Henkka Blacksmith :D
Bicí: Jaska Raatikainen, Jukka Nevalainen... a pak ten týpek od Who, kterej nebejt mrtvej, tak ho zabiju znova, protože tohle se prostě nedělá :D                          
Klávesy, popř. jiný nástroj: Tuomas Holopainen, Janne Wirman, Kimberly Goss, na jiný nástroje pak kompletní osazenstvo Eluveitie a Apocalypticy :D

6. Nejoblíbenější alba: Nightwish - Once, Wishmaster a pak asi i Oceanborn
                                      Children Of Bodom - Hate Crew Deathroll, Hatebreeder
                                      Cain's Offering - Gather The Faithful
                                      Catamenia - Location: COLD
                                      Sinergy - Suicide By My Side
                                      Norther - Till Death Unites Us
                                      Ensiferum - Victory Songs, From Afar
                                      Sonata Arctica - Reckoning Night
...a tak dál                                              

7. Co zrovna posloucháte? High Heels On Cobblestone od Warmenů

8. Nejsympatičtější hudebník: Jenom jeden? Neštvěte... Fajn no, Henkka :D

9. Nejnesympatičtější hudebník: Asi Manowar. Jako hrajou dobře, ale štvou mě s tim, jak se chovaj. A pak popíci, hopeři a ostatní komerční sráči, ale tak ty se nedaj nazvaj hudebníkama.

10. Nejlepší text: Všechny od Nightwish, Into The Blue od Cain's Offering a pak spousta věcí od Childrenů, ať si trollové kvákaj co chtěj... Neřikejte, že Angels Don't Kill, Everytime I Die, Tie My Rope nebo Kissing The Shadows nejsou mistrovský díla!

11. Jsou pro vás důležitější melodie nebo texty? Tak já jsem citlivý melodik, takže melodie znamenaj hodně :D Ale na texty jsem hrozně vysazená, takže nevim.

12. Image které kapely se vám líbí nejvíc? Lordi? :D A Childreni o Halloweenu :D

13. Která kapela má nejhorší image? Silencer :D Nezlobte se na mě, ale ty už jsou fakt moc - respektive určitě frontman :D

14. Které podžánry rocku nebo metalu jsou vám nejbližší? Melodeath nejvíc... Pak power, symphonic, heavy, speed, melodic black, folk, viking... Je toho víc.

15. Které podžánry nemáte rádi? Nu metal, protože to neni Metal.

16. Byli jste někdy na festivalech Masters Of Rock nebo Brutal Assault, popř. na Wacken Open Air nebo jiném zahraničním? Jo, na Brutalu jsem byla. Obsazení výborný, organizace a zvuk dost na paska.

17. Který koncert nebo festival, který jste navštívili, byl zatím nejlepší? I přes všechny svý nedostatky Brutal...

18. Setkali jste se osobně s nějakým hudebníkem? Z tuzemskejch jich znám hodně, ze zahraničních s pár lidma taky, jo. Diablo Swing Orchestra je asi takovej nejbližší příklad (ty na mě asi hodně dlouho nezapomenou :D).

19. Jak často posloucháte hudbu? 24/7.

20. Dá se říct, že jste závislí? Zavislá? Haha, slabý slovo.

21. Kdy a jak jste se k této hudbě dostali? Přes bráchu - nakonec to byl on, kdo přitáhnul HCD. A za to mu nikdy nepřestanu děkovat. A vlastně i přes tatíka, ten mě naučil na AC/DC a na Iron Maiden.

22. Vyznáte se v historii tvrdé hudby? Nevim, jestli bych řekla, že se přímo vyznám - ale tak něco určitě vim.

23. Posloucháte i některé legendy? Jestli ano, které? Nejvíc asi Iron Maiden, pak taky docela AC/DC (na těch jsem nakonec vyrostla), pak taky Slayer, sem tam Metallica nebo Judas Priest.

24. Co se vám nejvíc líbí na rocku nebo metalu? Má to náboj a neni to písnička odnikud nikam, jako ty popový slaďáky. A má to (rozhodně většinou) skvělý texty.

25. Máte pokoj polepený plakáty? Pár by se jich našlo, i když půlku z nich ještě nemam pověšenou...

26. Kupujete časopisy o rocku? Jo, Spark, víceméně pravidelně.

27. Posloucháte i jiné žánry, než rock a metal? Jazz, blues, vážná hudba a sem tam dobrej punk (Kylähullut a Less Than Jake budiž příkladem :D).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama