Tell me where are you driving, midnight cruiser...

22. prosince 2010 v 0:00 | Lobelie |  The Reaper

Víte, problém prachu je v tom, že je černý. A problém scanneru je v tom, že...

...je černý? YES, NAPROSTO!
Ne, to nic. Jen poslední dobou mam hlavu plnou podobných žabomyších problémů, co nezajímaj nikoho včetně mě samotné. Vtipné? Ani ne.
Víte, problém dobrých refrénů je v tom, že jsou chytlavé. A problém některých písniček je v tom, že jsou... Ale vždyť je to jasný.
Tie My Rope je věc s nechutně chytlavym refrénem. A ono když máte v sešitech mezi nápisama typu "Lopata tě vidí", "gulášová totalita" a "volnost pračkám" napsaný něco jako "I will climb the rope you tied for me, beat me up while I'm still alive", tak to už na vás potom učitelé přestanou nahlížet jako na normálního člověka. Ale co.

Normal people scare me.

Víte, já furt řikám, že je mi všechno jedno, i když všechno mi jedno zdaleka neni. (Něco je mi dokonce i dvě. Ále, surrealismus neni moje silná stránka.) Fuk mi vlastně neni poměrně dost věcí. Faktem je, že si všechno moc beru. Vážně, ze všeho jsem hned rozložená na molekuly. A já nechci, ale prostě je to tak.
A taky mam ráda, když mě někdo za něco pochválí, víte? Přestože mu to většinou (teda spíš stále) nevěřim, stejně to potěší.
Mohla bych sem hodit nějakej svuj text. Ale ne, na to jsou moc debilní.
Nebo bych mohla... Mohla bych spoustu dalších věcí. Ale stejně je neudělám, protože se moc bojim kritiky. Korunujte mě na sralfusku roku.
A vlastně... Já bych toho chtěla. (Jo, a za tuhle větu mi většinou každej, kdo tak zhruba ví, která příšera takhle trápí klávesnici kvůli výplachu svejch dementních keců, doplní jedno moc pěkný slovo. Jméno. Heh... Neřikám že ne.)

Ale víte, co je zajímavý? Nikdy jsem si nepřála například takový švýcarský hodinky. To je taky taková blbost, ale zrovna ty mě vždycky nějak minuly.

Zdálo se vám někdy o krabech? Možná jo. Ale zdálo se vám někdy o spoustě krabů, co vás chce zabít a vycvakává si k tomu přes klepeta For Whom The Bell Tolls? To už asi ne.
A myslim, že o masožravejch měděnejch drátech, jenž se zrodily v brněnském městském divadle už se nezdálo nikomu. Ach, alespoň v něčem si umím zachovat jistou originalitu.

...A asi tohle nechám zveřejnit přesně o půlnoci, aby to mělo vzhledem k názvu článku ten patřičnej efekt.

Be nice... or SHUT UP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hate Hate | Web | 22. prosince 2010 v 11:32 | Reagovat

Hoď sem nějakej text, sestří :D Já k sobě taky jednou za čas nějakej dam a nikdo mě ještě nezabil, a to píšu hůř jak ty... ;)

2 Lobelie Lobelie | Web | 23. prosince 2010 v 16:15 | Reagovat

[1]: Hůř než já? Ha, sestři, ty si asi myslíš, že ti budu věřit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama