Näiden tähtien alla

9. prosince 2010 v 20:48 | Lobelie |  The Reaper
Tak. Aby bylo jasno, nechci sdělit nic převratnýho. I když to bych mohla napsat ke všem svejm článkům, že jo.
Z toho nadpisu si nic nedělejte, to je jenom takový úsloví, co mi už asi tejden straší v hlavě a já netušim proč. Ani nevim, jestli je to dobře napsaný. Jako ještě mi tam z různejch finskejch úsloví straší třeba "varpunen pienoinen" a podobný, ale tak za to může Marco :D
Trpim zvláštím typem destruktivní nudy. Když je normální nuda, tak se to dá přežít, ale destruktivní nuda je horší. To pak končí... no, házením nevinnejch lidí z vrtulníku například.
Mám divný sny. Zajímavý, že jakmile jsem někde, kde je za á zima a za bé tam nebydlim, tak si odtamtud vždycky přivezu divný sny. Nebo teda divný, ale svým způsobem hezký. Třeba Šumava, Sölden... Ty rakouský byly o poznání šílenější :D No jo, komu jinýmu by se tak mohlo zdát, že se svejma ségrama a pár... ehm... nejmenovanýma lidma propadne skrz jakousi rouru, co ústí v pračku, do sídla jakýsi mafie, která má bíle vykachličkovaný chodby, sklepy se sprchama a kancly s modrejma židlema za předpokladu, že oné mafii velí vaše chemikářka. Omfa. Ale zajímavý, v Söldenu jsem byla před čtrnácti dnama a pořád si to dokonale pamatuju.
Už asi dva tři dny mi tady na stole trůní sklenička od jogurtu. Já vim, prostě se mi ji nechtělo nosit dolů. To vtipný na tom je, že to má bejt údajně "živej jogurt"... Trochu se bojim, jak moc živej po těch třech dnech může bejt.
Proč sakra přemejšlim o jogurtech! Už jsem byla schopná přemejšlet nad spoustou věcí, ale jogurty mě zatim pořád tak nějak míjely. Zajímavé. I když to bude asi proto, že tady vládne gulášová totalita. Ale jogurty se jednoho dne spojí a ovládnou celý svět. Dejte na mě.
Ach jo... Všichni kolem fňukaj a mě pak nenapadá nic lepšího, než fňukat taky. Decadence jak stehno.
Ach jo. Pamatuj na duben, pamatuj na duben... Shit.
Možná se jenom nudim. Možná mě jenom štve mý okolí. A možná jenom chci bejt na všechny nepříjemá, to už vlastně na věci nic nemění. Pravdou je, že mám pocit, že jsem toho vždycky zvládala o tolik víc... Než se všechno zastavilo na mrtvým bodě. Nevim, jak budu žít po dubnu... Jenom z Brutalu jsem mimo doteď. Jak to dopadne po tom... Ale tentokrát už to přece sakra musí vyjít! Sice jsem na tyhle věci hroznej smolař a vlastně jsem kromě Diablo Swing Orchestra nikdy nikoho nezastihla... Ale tak shiiit :D Měla bych si začít trénovat asertivitu, mám takový tušení, že to budu potřebovat. Asertivitu a kýbl štěstí. Nebo rovnou celou studnu.

Tak, a už mě to štve, jdu si pro jogurt. Nechť vás Lopata provází.


Tak nějakou klasiku od praotce Ozzyho... Tuhle taky teď poslouchám celkem často.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Malma Malma | Web | 10. prosince 2010 v 12:12 | Reagovat

to je taky dost šílenej sen xDD jinak já jsem taky nějaká znuděná.. a ten duben se blíží hrozně pomalu :/ ale asertivitu to fakt chtít bude xDD jo a prej jsou do kd vltavská čtyři vchody, tak si můžem rozdělit úlohy xDDDD

2 Lobelie Lobelie | Web | 10. prosince 2010 v 14:43 | Reagovat

[1]: Právě... Bude, no :D Když tak koukám na stoupající konkurenci... :D Tak já už na Vltavský byla, tak mam tak nějak zhruba představu :D Akorát je to hrozná zaplivaná prdel světa :D Ale to je jedno, na COB s Ensiferum bych šla, i kdyby hráli v kanále :D

3 Malma Malma | Web | 10. prosince 2010 v 17:51 | Reagovat

nápodobně xDD hlavně, aby nám hoši někudy neunikli xDDD

4 Lobelie Lobelie | Web | 10. prosince 2010 v 19:29 | Reagovat

[3]: ÁÁÁ, ZNOVA UŽ PROSÍM NE!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama