The bitch is back!

30. října 2010 v 17:17 | Lobelie |  The Reaper
Hahá, jsem zpět. Teda, ne úplně zpět, furt nejsem doma, což má následující výhody a nevýhody: sice mi jde net, ale není tady ICQ, natož Skype. Ach. A teď, kde vlastně místní bitch byla, když ne doma.
Ve středu jsem se nakvartýrovala ke své drahé sestře Hate, kterou jsem naposled viděla... Sakra, to už je říjen? No, v srpnu na Brutalu. To už je dávno...
Své volné dny jsme trávily zhruba umíráním smíchy, čtením horoskopů, ácháním nad jistými bytostmi, hluboce oduševnělým rozmlouváním s fotkami, usmiřováním NW, rozvracením manželských vztahů, věštěním z karet, focením intelektuálních fuckeverything fotek, schematickou kresbou, přejmenováváním Finů a umíráním smíchy. A taky umíráním smíchy. Naše scénáře se nakonec rozvedly do podivuhodných závěrů - Tuomas se změnil v klobouk, Tarja s Alexim si prohodili těla, Emppu s Anette skončili natěsnaný v jedný pračce, co byla zároveň přechodem do jiný dimenze, kde vládne mizící talíř špaget a kam s velkou oblibou skáče oknem Jukka na koni... Posléze Alexi chytil mateřský komplex, což vyústilo ve velmi překvapivý závěr. (Další překvapivý poznatek: V naší režii maj vždycky Alexi s Henkkou velmi zajímavý vztahy. Vzájemná zdeprimovanost a jednostranná nenávist podmínkou.)
Pěkně popořadě. Horoskopy jsou vůbec vtipná věc. Člověk by nevěřil, co všechno se tam dozví :D Áchání... Ehm. Můžete dělat, že vůbec netušíte, o jaký konkrétní osoby šlo.
Zkoušeli jste někdy rozmlouvat s fotkama? Ony rozhovory potom vedly k dále popsaným věcem, například k tomu klobouku, rozvracení vztahů a opici s kšandama. Jo, to tu ještě nebylo.
Schematická kresba vlastně začala jedním smajlíkem, bohužel teda v pravým rohu, který byl slavnostně překřtěn na Henriho (měl takovej roztomilej úsměv :D) a tim to začalo. Posléze došlo i na kytkarra (to je taková hrozně metalová zubatá kytka), retropýra, retrorouru, Ozzyho, Toi Toiku, zdeprimovanýho Reapera bez kosy, zdeprimovanou kosu bez Reapera, stydlivýho Reapera bez pláště, posledního Přemyslovce (netušim, jak mě to napadlo), Rubikovu kostku, TNT, cosi mezi bramborou a knedlíkem, nákresy COB a NW, výpočet vzorečků lásky a spoustu dalších věcí.
Sis se předvedla jako velká kartářka (detailnější popis jasnovidce viz. Studna) a předpověděla mi, že potkám "mladého muže se světle hnědými vlasy a modrýma nebo světlýma očima". Ehm... Škoda, že nebylo začáteční písmeno. Věděla bych, hehé. A karty nikdy nelžou, takže... (Jo, další věc: libujem si v nedokončenejch větách.) Kromě toho mi sice teda předpověděla nějakou úplně hrozně falešnou a žárlivou Krysu, která bude proti mně, ale nakonec ji stejně přejede auto, takže mam bejt v klidu.
Následovaly lilbloodredridinhoodovský fotky na městskejch hradbách, k čemuž výborně posloužila moje milovaná mikina a ségřiny hypocrisovský brejle. A jistej ubohej strom, kterej byl objat od někoho jinýho než od Morbiho.
Jo a dál. Napadlo by vás někdy ve tři ráno začít přejmenovávat svoje milovaný severský občanstvo? Ze členů COB a NW se tím pádem stali Alfons Lejno, Jánošík Virvál, Jindra Kovář, Jasoň Ratlík, Richard Laskonka, Alois Kopal, Antoinetta Jožka Olivoň, Tomáš Holínka, Ernest Horymír, Marek Hirošima, Julián Nevořezaný, Dária Tukan Cibule, Marcel Cibule a Samuel Vážka. Asi nemusim dodávat, že doslova přeložený je jenom jedno :D Mimochodem, Kim ještě pořád nemáme dořešenou. Ale bude, haha.
Jinak hraní čtyřruček jako Amaranth či Blooddrunk na klavír, případně Hate Me!, Bed Of Razors aj. ve složení kytara + klávesy taky denně.
Jinak venku se nám mimo jiné podařilo objevit zářivě oranžový papír hlásající Helloween discoshow. Takže Helloweeni už jsou diskanti, co já se nedozvim. Asi jim to pošlu na stránky, aby věděli, k čemu bylo zneužito jejich půvabný logo.
Až se dostanu dom, tak sem asi hodim i nějaký ty fotky, to bych si nemohla dovolit se nepochlubit. Aby bylo rozuměno, momentálně tohle sepisuju v hodně podivný pozici na dědově noťasu. Ach jo.
Hm, bezva, teď mi volala máti a seřvala mě, že můžu za to, že se posral bratrův comp. Skvělý. A tyhle věci člověk nevysvětlí. To, že jsem mrkla na blog a vypla to, přičemž se to chovalo úplně normálně, je každýmu u prdele. A nikdo neví, jestli jsem tam byla naposled. Ach.
No to je fuk. Kromě toho jsme zjistily, že jeden ze songů z Blooddrunku se jmenuje Smile Pretty For The Debil. Fajn překlep, ne?

A netvrďte, že nevíte, kdo je Alenkka. Protože jinak vás deFINuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pleague rat pleague rat | Web | 30. října 2010 v 20:51 | Reagovat

tak žárlivá Krysa...že by moje stará přezdívka vyplula na povrch? XD Dobrej konec mít budu. Alenkka? *zabilo* xD tyhle články jsou zabijácký XD. Chudák Raeper, jste na něj zlý na miláška D: xD

2 Lobelie Lobelie | Web | 30. října 2010 v 21:12 | Reagovat

[1]: V klidu, my myslíme Krysu jako Kristen, což je... Ale, to by bylo na dýl :D Alenkka Of Bodom :D Ó dík :D No tak my jsme zlý na všechny, se koukni na Studnu :D Přestože mě to kolikrát dost mrzí... Ach :D

3 pleague rat pleague rat | Web | 31. října 2010 v 18:26 | Reagovat

[2]: jó Studnu žeru :D mimochodem, kdy bude další? kámoška takový: Ty to neznáš? TO je takovej horor....mysim že se menuje Studna! (myslela Kruh) představ si Alexiho s vlasama na Samaru jak leze ze studny XD

4 Lobelie Lobelie | Web | 31. října 2010 v 21:50 | Reagovat

[3]: Wow, dík :D No... Až se rozhodnu bejt laskavá a přihodit tam další, což bude... ? :D No, něco podobnýho už vzniklo, ale to stvořila sis a zabila by mě kvůli autorskejm právům :D

5 AlbertRob AlbertRob | E-mail | Web | 6. června 2018 v 20:15 | Reagovat

The prostate is the central section of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is located just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all forms of prostate infection. It is caused by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect within the gland and also the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections via other regions with the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to create the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some in the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations weekly will prevent prostate type of cancer.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to take to make sure a wholesome prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to choose prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama