I always feel like somebody's watching me...

27. září 2010 v 0:20 | Lobelie |  The Reaper
Jsem jenom trošku paranoidní, toť vše.
Po večerech mam vždycky hrozně melancholickou náladu. To teda normálně taky, ale v tuhle noční dobu už si fakt připadám blbě. Protože se furt cejtim pod kočku a vůbec netušim proč. A přitom zrovna teď - spousta věcí se zdá se docela vychází, od Arnieho mám dvě nový věci (resp. jedna je taková staronová a k tý druhý ještě není text, ale i tak mi tady ty dvě strojovky z Guitar Pro jedou od rána do večera), konečně jsem se dohrabala k překopání svejch iTunes (=> opruz na celej den + 200 smazanejch songů, ale jsem spokojená), na klavíru se mi poměrně daří a na kytaru konečně zahraju i jednu z výše zmíněných věcí - což je, řekla bych, skvělý, vzhledem k tomu, že kytary jsem se pořádně nikdy nedotkla. Už se nemůžu dočkat, až to nahrajem... Jenže to zas bude trvat tak minimálně další čtvrtrok, než se a) vůbec sejdem b) přimějem k nějaký práci c) nám to podaří sehrát. Protože tak pozitivní zas nejsem, abych naivně doufala, že by se to mohlo stihnout už na Kounov, kterej by moh bejt dle mejch skromnejch odhadů tak za dva měsíce. Ne, to ani omylem.
Dneska lilo jak z konve, takže jsem prakticky celej den bohužel proseděla u compu - i když pravda, aspoň jsem si v ně trochu uklidila, což už jsem dlouho nedělala a doufám, že taky ještě dlouho dělat nebudu (celý odpoledne zabitý přehazováním alb a přidáváním obalů, uff).
Od doby, co nám každejch pět minut padá net, jsem si nic pořádnýho nestáhla - navíc se mi při posledním formátu disku kamsi zatoulaly jisté věci (což je divný, protože jsem měla za to, že mám všechno zálohovaný). Ty Eluveitie jsem si sice už od Arnieho stáhla, ale ten zbytek furt nějak nemůžu najít. Třeba Catamenii nebo Hypocrisy. Ach jo. Aspoň že CoB zůstali komplet...
Chce se mi něco stvořit, jenže:
a) Photoshop mi padá stejně jako všechno ostatní (akorát že tady si to neumim vysvětlit)
b) skládat v Guitar Pro nijak zářně neumim
c) FL Studio je další věc, co mi zmizela beze stopy a já nevim kam
d) co se týče textů, nic úžasnýho mě nenapadá.
Jo, všechno je proti mně. Navíc mi ještě chcíplo last.fm. Na to aby se člověk vybod...
A navíc, když se vrátim k tomu názvu, se cejtim paranoidnější než jindy. Někdo mě sleduje, já to vim...

Tak zas nějakou trochu klasiku, aby se o mně neřeklo, že jsem přílišný CoBfil. To já teda pravda jsem (a to že Hard & Heavy CoBfil), ale nemusim to o sobě dávat vědět zas tak moc. I když mě už asi nic nezachrání.

I wonder who's watching me right now? Who?! The IRS!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama