Dotazník

3. září 2010 v 19:40 | Lobelie |  Other shits
Nějak mě to začalo bavit :D

Tvoje první kapela, kterou jsi poslouchal/a už v dětství? Errm... AC/DC, The Beatles, ABBA, Nickelback a Iron Maiden. Podivná kombinace, vim :DOd jaké kapely, kterou by sis už neposlechla máš doma CD? Kupříkladu Green Day. Ale to neni moje, to mi sem hodil bratr >.<

Máš nějaký vyhraněný hudební styl? Trefnější by bylo spíš "žánr". No, metal. A poslední dobou poměrně dost i vážná hudba, z čehož vinim tři hlavní body: Tarju, song Red Light In My Eyes a Joa Hisaishiho.

Dáváš přednost koncertům nebo diskotékám? Vzhledem k tomu, že z diskoték se mi chce blít, jen vidim barevný světla, tak si to přeberte.

Zklamala tě někdy v životě tvá oblíbená kapela? Ne. Blooddrunk od C.O.B. mě překvapil, ale nezklamal. A vyhození Tarji z NW... To je nakonec jejich věc a Anette mi nevadí, takže ne.

Psala/s někdy o tvé oblíbené kapele "deník"? No, deník to vyloženě nebyl, ale slušná rozkecávačka to byla :D A vlastně, pořád je.

Písnička tvých vzpomínek? Hm... Těžká to otázka. Dlouhodobě už jich moc není, protože jsem si je většinou spojila s něčím, na co nerada vzpomínám, nebo naopak s něčím tak krásným, až to bolí.

Na které kapele momentálně ujíždíš? Dlouhodobě se řiká :D Musím to opakovat? :D A jinak momentálně hodně poslouchám Warmeny. No a Tarju.

Tvá absolutně nejoblíbenější kapela? Kolikrát to ještě budu muset napsat? Children Of Bodom.

Můžeš říct, že máš ohledně hudby rozdílný vkus než ostatní? Rozhodně ne než všichni, ale než většina rozhodně. Stačí se podívat k nám do třídy.

Je nějaká písnička, kterou jsi miloval/a a teď ji nemůžeš vystát? Asi ne... Možno, že už ji neposlouchám tak často, ale rozhodně ne tak, že bych ji nemohla vystát. Kromě toho, nevím, která by to byla :D

Dokážeš říct, jaká je tvá absolutně nejoblíbenější písnička? Eh... Asi ne. Asi Everytime I Die, i když to byla už předtím. Nebo Don't Bring Her Here od Warmenů. Nebo možná cover Rebel Yell od Childrenů. Nevím.

Viděl/a jsi svou oblíbenou kapelu (zpěváka) naživo? Ano a jsem na to hrdá :P

Umíš celý text své oblíbené písničky? Jo, mám ho pod to napsat? :D Textů pravda umim dost.

Jaký styl hudby se ti maximálně příčí? Hip hop, rap, disco, techno a moderní, počítačem dělanej pop - ten mě žere snad nejvíc. Kde jsou ty doby, kdy zpívali lidi s hlasem a kdy hráli na hudební nástroje. Dneska by mohli na pódium postavit notebook a vyšlo by to stejně.

Jaký styl hudby jsi dřív měl/a rád/a a teď ho nesnášíš? Hm, nesnášim se říct nedá. Hodně jsem poslouchala starej rock'n'roll, ale teď, kdy jsem zvyklá na metal, už mě to tak nebere.

Byl/a jsi někdy zabouchlá/ý do nějaký/ho zpěváka/zpěvačky? Ehm... :D Dobře, přiznám se bez mučení :D Můžete dělat, že to nevíte, i když upřímně neznám moc lidí, co by to o mně nevěděli :D Stačí si prohlídnout moji složku a galerii v mobilu :D
...Jo, ještě otázku: stačí, když hraje na basu a má sem tam backing vocal? :D

Dáš přednost pomalejší hudbě, nebo pořádně rychlé? Jak kdy. Pochopitelně podle nálady - někdy mám chuť na Hatebreedera, někdy na Oasis, no :D

Slyšela/s od své nej kapely všechna CD a písničky? Písničky asi úplně všechny ne - u těch coverovejch nahrávek je dobrý znát originál a na to já někdy nemám sílu :D Ale jako alba můžu prohlásit, že jo (nakonec, když se to tak vezme - Skeletons není album, že ;-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama