Children Of Boredom

6. září 2010 v 19:20 | Lobelie |  The Reaper
Mumha. Hahaha. MUHÁ! NOHÁ! RUKÁ! VRÁNÁ! VRÁÁÁH!

Ehm. Tak jsem si trochu zašílela a teď můžu zase dělat, že jsem normální. I když mi to jde fakt špatně, hahaha.
Nuže.
- Zejtra se neučim, nýbrž jedem na jakousi zvláštní exkurzi, přičemž přijdem o odpoledku a hlavně o fyziku, což je pochopitelně fajn. Co je na tom špatnýho, je to, že kvůli tomu nejspíš nestihnu trénink, což mě pěkně ssss... štve.
- Co je též nového, že díky jedné dobré duši jsem se opět vrátila na last.fm. Dlouho jsem tam nebyla, takže podle toho ty statistiky taky vypadaj :D I když si řikám, jestli to byl dobrej nápad, protože teď tam dřepim furt. Měla bych tý dobrý duši nejspíš poděkovat - ani nevim za co, ale cejtim, že jsem to této duší dlužná. Ne, nevim proč. Ale jelikož přes compa je to pěkně dementní, budu si muset najít čas nějak mimo.
- Jinak... To je ta nejnepodstatnější věc na světě. Ale proč ne. Konečně jsem se s vlasama vrátila ve svý zrzavý - a upřímně, v kombinaci s černo-zelenym trikem s Hatebreederem to vytváří zajímavej kontrast :D
- No. Do uší se mi tady přehrává Sonata - z toho tikání na konci Reckoning Night mě mrazí. Asi bych měla někde v hloubi své složky vyhrabat Silencera a Gazette s jejich Bathroom, abych si připomněla opravdový psycho :D
- Již popáté se snažím stáhnout jisté album, ale kvůli mýmu netu, co padá každých pět minut (a ne, zas tak moc nepřeháním) se mi to stále nedaří. Ach jo.
- Znova jsem koukala na COBTV - a opět se mi nedostává slov. Snad jenom muá :D Jak trefně podotknul Arnie, když jsme se společně tlemili nad jejich stránkama: "Já chci bejt taky takhle slavnej. Nemusel bych zrovna jezdit ve Ferrari, mně by stačilo, že bych moh dělat takový píčoviny." Přiznávám, že musím souhlasit.

Tak jsem si pěkně naodrážkovala svůj další nepodstatnej den, no nevadí. Něco sem ještě hodim, aby to nevypadalo, že nemam co říct... Ne, že bych poslední dobou měla. Ale budu, až mě zas něco nasere, to mam vždycky co říct.

Jenom čekat.

Ach jo.

P.S. V tom nadpisu nejde o hanobení Bodomů, to bych si nedovolila. Jenom o to, že ze Skypu se náhle všichni zdejchli a já nevim, jak to bude dál.

Dvakrát ach jo.

P.P.S. Neví někdo, kde se na našem hajzlu vzala americká vlajka?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama